Kategorie

×
 x 

košík je prázdný

Our Reviews

Product Name : Watex - 30 kapslí
Rating :

Review :
Už jsem zkoušela hodně věcí na odvodnění, vše přírodního původu, ale Watex je nejlepší.
Michaela

Product Name : Watex - 30 kapslí
Rating :

Review :
Jsem letuška a posledni dva roky mi začaly velmi otékat nohy. Od té doby, co užívám Watex, moje problémy zmizely a dokonce mám diky úbytku vody o 2kg méně.
Lucie

Product Name : Marathon Nights Spray
Rating :

Review :
O Marathon-night jsme četli dobré recenze a tak jsem ho objednal, i když nemám žádné problémy. Jen jako víkendové zpestření. Opravdu funguje!
Jednou už jsem zkusil nějaký gel s lidokainem a to bylo velice nepříjemné.
XXXTK

Product Name : Lamaseo Cuticula Set
Rating :

Review :
Nejprve jsem si myslela,že si ze mě máma dělá srandu, když mi koupila tento set. A já teď po něm mám nejlepší pleť ve třídě, i když jsem ještě před půl rokem vypadala jako struhadlo na brambory.
Věra

Product Name : Lamaseo Callistus oční krém
Rating :

Review :
Funguje. Já ho používam na tmavé kruhy pod očami už po týždni som videl účinok.
Mirka

Product Name : Tumex - 30 kapslí
Rating :

Review :
Už léta se snažím zhubnout . Celý den se držím ale večer neodolám sladkému. Jediné, co mi opravdu pomohlo, jsou tyto bylinky. Pro mne úplný zázrak .
Karolína

Product Name : Greenful - 30 kapslí
Rating :

Review :
Pracuji v nemocnici na směny . Dříve jsem užívala Guaranu a vyhovovala mi. S těmito Kapslemi zeleného čaje se to vsak nedá srovnat. Jsem velmi spokojena.
Nikola

Product Name : Pepex - 30 kapslí
Rating :

Review :
Roky jsem trpěla zácpou . Podstoupila jsem řadu vyšetření , ale vse bylo v pořádku . Zkousela jsem ruzné věci včetně babských rad. Z dlouhodobého hlediska mi nic nezabralo. K projimadlum jsem se uchylovala jen velmi výjimečně . Pomohl mi až Pepex a začala jsem i pit vice vody.
Zuzana

Product Name : Liluciderm Ultra gel proti akné
Rating :

Review :
Já se momentálně peru s akné ze zdravotních důvodů a musím říct, že to není vůbec lehké s ním bojovat. Vyzkoušela jsem snad všechny přípravky, ale nic mi nepomáhalo až mi sestra darovala Liluciderm. Jedno balení a já mám skoro po akné! Doufám že se nevrátí
Petra

Product Name : Zubní pasta Lamaseo Extra Weiß
Rating :

Review :
Nejlepší zubní pasta, kterou zatím měla. Nejen že jsou mé zuby bělejší, ale po vyčištění se krásně lesknou. Po použití této zubní pasty mám dlouho příjemný svěží pocit v ústech.
Alena

×

TOP