Kategorie

×
 x 

košík je prázdný

Platba přes PayPal

Pokud máte účet PayPal, můžete snadno, rychle a bezpečně zaplatit částku bankovního účtu touto platební metodou. Jakmile bude platba přijata, bude vaše doručení zahájeno. Obvykle to trvá jen několik minut, než obdržíme platbu PayPal. Vaše objednávka bude odeslána ve stejný den do Deutsche Post / DHL.

Platba kreditní kartou

Pokud máte kartu VISA nebo MASTER, můžete touto platební metodou snadno a rychle zaplatit částku faktury. Jakmile bude platba přijata, bude vaše doručení zahájeno. Obvykle trvá jen několik minut, než dostaneme platbu kreditní kartou, to znamená. Vaše objednávka bude odeslána ve stejný den do Deutsche Post / DHL.

Platba předem

Naše bankovní údaje obdržíte e-mailem ihned po odeslání objednávky. Vaše doručení bude provedeno po obdržení platby na cestě.

Od koho je LAMASEO dodán?

Vaše objednávka Vám bude doručena německou nebo českou poštou / DHL v bublinovém obalu a hodí se jako normální dopis. U větších zakázek se zásilka dodává jako balíček. Dodání DHL pak může trvat 3-7 dnů.

Jak dlouho trvá loď LAMASEO?

Výrobek by měl být zpravidla dodán po cca 3-7 pracovních dnech. Při svátcích nebo o víkendech může být u.U. trvat o dva nebo tři dny déle.

Přeprava do balíren:

Vzhledem k tomu, že zboží je často zasíláno zpět do balíren s nápisem "Přijetí odmítnuto" a "neodpovídá podmínkám", přistoupili jsme k zajištění a registraci přepravy do balíren. Pak tam zboží bezpečně dorazí. Přepravní náklady jsou však 6,90 EUR a dobírka již není možná. Žádáme o pochopení, protože nechceme převést neúspěšné pokusy o odeslání na cenu produktu.

Doručení

Česká republika: 89, -Kč
SLOVENSKO 3,60 €

×

TOP