Kategorie

×
 x 

košík je prázdný
lamaseo-Pickelwegset
Air Berlin Magazin03
PDFTisk

Lamaseo Cuticula Set

Doporučení časopisu Air Berlin "AIR" červenec / srpen 2017 Jemná, krásná kůže! Jak se tento sen naplňuje.
Vyzkoušejte sadu Lamaseo Cutila Set a regenerujte svou pokožku během tří týdnů pomocí kapslí Thunlauri a Ultra Gel Liluciderm.
1419,20 Kč
999,00 Kč
159,50 Kč
Vč. 19% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
Popis

Zkuste to jako ve zvířecí říši a dopřejte si novou kutikulu (svrchní část kůže). Zbavte se jakéhokoliv podráždění kůže. V tradiční thajské medicíně používali Thajci tuto rostlinu už před 5 000 lety.

Thunbergia Laurifolia je rychle rostoucí křovinatá rostlina, která pomáhá proti akné, při chronických zánětech kůže (neurodermitida) a lupence (psoriáza). Při užívání až 3 kapslí denně se vaše kůže bude hojit zevnitř a budete mít čistou a zdravou pokožku a čistý krevni obraz.

Složení: 150 mg čistého Thunbergia Laurifolia v každé kapsli vyrobené z veganské rýžové mouky.

Kromě toho obdržíte náš nejlepší Ultra Gel Liluciderm pro akutní oblasti obličeje. Revoluce pro tvou tvář. Prostřednictvím složení různých bylin jsme dokázali vyvinout Liluciderm Ultra Gel, který je nejen rychlý, ale také snadno použitelný, takže ve většině případů můžete očekávat první úspěch po několika dnech.

Složení: Clinacanthus burmannii Nees, Ringworm Bush, aloe vera, Candelabra Bush, Golden Candle-stick, Seven, Mangosteen, Pomegranate, Clinacanthus nutans, Glycyrrhizauralensisfisch, Glycyrrhiza glabra

Set obsahuje: 1 balení ultra gelu Liluciderm obsahem - 15ml - 2 balení Thunlauri Kapslích - 60 kapslích

Vedlejší účinky: nejsou žádné známé

Původ: Thajland

 

 

Lamaseo Cuticula Set
Total Reviews: 1
Average Rating: 5
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
  • Lamaseo Cuticula Set
    5

    Nejprve jsem si myslela,že si ze mě máma dělá srandu, když mi koupila tento set. A já teď po něm mám nejlepší pleť ve třídě, i když jsem ještě před půl rokem vypadala jako struhadlo na brambory.
    Praha - Czech Republic

See all 1 customer reviews.

×

TOP