Kategorie

×
 x 

košík je prázdný
PDFTisk

Marathon Nights Spray

1 Sprej s obsahem 15 ml
769,00 Kč
122,78 Kč
Vč. 19% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
Popis

Sprej se nanáší rovnoměrně. Po 10 minutách působení stačí omýt a je hotovo.

Gel byl nyní kůží vstřebán a začíná působit.

Pouziti

Marathon-Nights působí buď jako lokální sérum-sedativum, aby snížilo nadměrnou citlivost, nebo vyrovnává přenos neurálních signálů při nejčastěji se vyskytujících poruchách. Vyskytující se nerovnováha v neurotransmiterech (dopamin a serotonin) jakožto příčina poruchy se díky zvýšenému využití ihned zlepší.

Díky bylině Glycyrrhiza glabra je dosaženo přímého vlivu na látkovou výměnu steroidů. U žen je pozorován povzbudivý účinek, u mužů se mění spíše v účinek tlumící vzrušení. Co se týká vzájemného působení léčivých prostředků, nejsou dosud známy žádné přímé kontraindikace.

10minutová doba působení je dostatečná a doporučuje se. V případě dalších otázek k produktu využijte prosím naše kontaktní informace.

Před použitím spreje Marathon-Nights ho několikrát dobře protřepejte. Podle anatomických vlastností uživatele postříkejte oblast žaludu dostatečnou krycí vrstvou. Podle požadované intenzity / doby působení nechte produkt působit pět až deset minut.Poté penis omyjte čistou vodou, tím zabráníte nepříjemné chuti. Účinná látka se vstřebá přímo kůží.

Slozeni

Cinnamomum camphora, Lupuli flos, Strobuli Lupuli, Vitex agnus-castus, Glycyrrhiza glabra, Ruta graveolens

 

Marathon Nights Spray
Total Reviews: 1
Average Rating: 5
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
  • Marathon Nights Spray
    5

    O Marathon-night jsme četli dobré recenze a tak jsem ho objednal, i když nemám žádné problémy. Jen jako víkendové zpestření. Opravdu funguje! Jednou už jsem zkusil nějaký gel s lidokainem a to bylo velice nepříjemné.
    Liberec - Czech Republic

See all 1 customer reviews.

×

TOP