Kategorie

×
 x 

0
PDFTisk

Buteaforte 30 Kapslí

kombinaci s účinnou látkou jedinečného Elfenblume
371,92 Kč
17,71 Kč
Vč. 5% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
×
Packung
Popis

Butea Superba - Asijská viagra

Butea Superba pochází z Thajska. Tato motýlokvětá rostlina roste pouze zde – v thajském deštném pralese na velmi omezené ploše 400 metrů nad mořem. Jejím domovem jsou severní a východní regiony podél provincie Kanchanaburi.

Pouziti

Butea Superba se používá v asijské medicíně už dlouhé generace jako prostředek zlepšující potenci a přimíchává se jako základní ingredience do několika receptů.

Důvodem je obohacení o mužský hormon testosteron. Rostlina je důležitým nositelem mužského libida. V průběhu života přirozeně testosteronu stále ubývá, což přináší známky stárnutí, jako jsou šedé vlasy, povislá kůže a celkově méně energie.

Účinek Hormon se extrahuje z rostliny Butea Superba, známé také pod názvem Rote Kwao Krua, přičemž je její účinek dokázán vědeckými testy. Medicínské vlastnosti mají pouze dva druhy Butea Superba. Účinné látky této rostliny mohou zastavit každou formu procesu stárnutí. K tomu se řadí také problémy s potencí zapříčiněné stárnutím. Butea Superba zaručuje zvýšení libida u mužů. A protože jde zvýšení libida ruku v ruce s lepším vnímáním vlastního těla, hraje tento faktor významnou roli. Butea Superba je jako afrodiziakum naprosto jedinečná, protože při jejím užívání jsou stimulovány všechny části lidského libida.

Slozeni

MěsíčnÍ kůra 30 kapslí, 150 mg / kus 100% vegan.Butea Superba Thajsko je domovem Butea Superba, roste v thajském deštném pralese.

Total Reviews: 0
Average Rating: 0
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0

    See all 0 customer reviews.

    ×

    TOP