Kategorie

×
 x 

košík je prázdný
PDFTisk

Marathon Nights Fluid

1 x Fluid 5 ml
499,00 Kč
79,67 Kč
Vč. 19% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
Popis

Marathon Nights se nyní také vyrábějí jako fluid, ktery je prakticky bez zápachu.

Před použitím je důležité fluid Marathon Nights několikrát dobře protřepat. V závislosti na anatomické povaze uživatele potřete oblast žaludu dostatečně krycí vrstvou.

Gel se nanáší rovnoměrně. Po 10 minutách působení stačí omýt a je hotovo.

Gel byl nyní kůží vstřebán a začíná působit.

Pouziti

Marathon-Nights působí buď jako lokální sérum-sedativum, aby snížilo nadměrnou citlivost, nebo vyrovnává přenos neurálních signálů při nejčastěji se vyskytujících poruchách. Vyskytující se nerovnováha v neurotransmiterech (dopamin a serotonin) jakožto příčina poruchy se díky zvýšenému využití ihned zlepší.

Díky bylině Glycyrrhiza glabra je dosaženo přímého vlivu na látkovou výměnu steroidů. U žen je pozorován povzbudivý účinek, u mužů se mění spíše v účinek tlumící vzrušení. Co se týká vzájemného působení léčivých prostředků, nejsou dosud známy žádné přímé kontraindikace.

10minutová doba působení je dostatečná a doporučuje se. V případě dalších otázek k produktu využijte prosím naše kontaktní informace.
Před použitím spreje Marathon-Nights ho několikrát dobře protřepejte. Podle anatomických vlastností uživatele postříkejte oblast žaludu dostatečnou krycí vrstvou. Podle požadované intenzity / doby působení nechte produkt působit pět až deset minut.Poté penis omyjte čistou vodou, tím zabráníte nepříjemné chuti. Účinná látka se vstřebá přímo kůží.

Slozeni

Cinnamomum camphora, Lupuli flos, Strobuli Lupuli, Vitex agnus-castus, Glycyrrhiza glabra, Ruta graveolens

 

Total Reviews: 0
Average Rating: 0
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0

    See all 0 customer reviews.

    ×

    TOP