Kategorie

×
 x 

0
PDFTisk

Tonkaforte 30 Kapslí

V kombinaci s účinnou látkou jedinečného Elfenblume
371,92 Kč
17,71 Kč
Vč. 5% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
×
Packung
Popis

Tongkat Ali nebo Pasak Bumi je místní název pro strom Eurycoma longifolia Jack, který se vyskytuje v deštných pralesech Malajsie a Indonésie. Z kořenů se tradičně vyrábí podpůrný prostředek pro muže. Díky přistěhovalcům se dostal Tongkat Ali také do Evropy.

Zázračná rostlina Tongkat Ali pomáhá mužům při klesající hladině testosteronu stejně jako škornice při typickém průvodním jevu, jakým je ztráta libida.

Eurycoma longifolia Jack se získává tak, že se pracně ručně vykope a nechá se usušit.

V Malajsii a Indonésii se Tongkat Ali těší velkému respektu. Protože je tato rostlina relativně vzácná, je k dispozici pouze malé množství kvalitní suroviny. Společně s náročnou výrobou konečného skladovatelného produktu to vysvětluje odpovídající vysokou cenu produktů Tongkat Ali. Účinnými látkami jsou podle současného vědeckého stanoviska především obsažené kvasinoidy a alkaloidy.

V uplynulých letech byly s Tongkat Ali prováděny početné studie.

Pouziti

Tongkat Ali má podle těchto výzkumů regulační účinek na tělem produkované množství testosteronu. To objasňuje účinek tohoto doplňku stravy pro získání více energie a lepší vitalitu. Obzvláště dobře prospívá mužům od 40 let. Vlastní produkce testosteronu má tendenci značně klesat už od 25. roku věku.

Stejně tak z toho profitují sportovci, kterým pomáhá při budování svalové hmoty. Tento účinek byl ve výzkumu také prokázán.

V praxi se energii podporující a aktivizující účinek rostliny Tongkat Ali osvědčil. Kromě zmíněných účinků nabízí užívání Tongkat Ali také zvýšení celkové úrovně energie a dobrý zdravotní stav. Často se zmiňuje, že užívání Tongkat Ali napomáhá k většímu odhodlání. Uskutečnění osobních záměrů a dosažení cílů díky lepší úrovni energie je pak jednodušší.

Slozeni

Měsíční kůra 30 kapslí, 150 mg / kus 100% vegan.Tongkat Ali nebo Pasak Bumi je místní název pro Eurycoma longifolia Jack, pralesní strom, který se nachází v deštných pralesech Malajsie a Indonésie.

Total Reviews: 0
Average Rating: 0
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0

    See all 0 customer reviews.

    ×

    TOP