Kategorie

×
 x 

košík je prázdný
PDFTisk

Joyful – 30 kapslí

Joyful je čistě rostlinný produkt pro zlepšení nálady, pomáhá při depresích, napomáhá vytvářet pocit štěstí, rozvíjí dobrou náladu, uvolňuje a zahání pocit strachu, cítíte se dobře, podporuje sexuální chuť, v Asii je známý také jako zachránce vztahů.
479,00 Kč
31,34 Kč
Vč. 7% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
×
Packung
Popis

Sklenice je poloplná, ne poloprázdná. Co se děje v mozku při depresích, nedokážou vědci dodnes zcela přesně říct. Nerovnováha chemických látek v mozku, kterými jsou serotonin a noradrenalin, je
zřejmě důvodem k bezvýchodnému zoufalství. Tyto takzvané hormony nálad přenášejí v mozku informace z jedné buňky do druhé.

Jelikož má medikamentózní léčba antidepresivy za následek četné negativní vedlejší účinky, vypátrali jsme pro vás rostlinnou alternativu z thajské džungle a chceme vám tak nabídnout jedinečnou možnost přírodní léčivé metody. Rostlina (Mucuna Pruriens) Joyful (Mamuiy Seed) je pro nás Evropany nová, ale v Asii tato bylina už 5 000 let zlepšuje náladu, zahání úzkostné stavy a léčí deprese. Vyzkoušejte léčivé byliny z Asie a budete překvapeni, jak vám pomohou. V Asii je tato bylina nazývána také zachránce vztahů a je často podávána, když už je manželství v pokročilém stadiu a vkradla se do něj každodenní všednost zabíjející lásku. Kromě toho podporuje na rozdíl od chemických antidepresiv také sexuální chuť.

Dávkování: Ráno zapijte 2 kapsle dostatečným množstvím vody nebo v případě potřeby zvyšte dávku až na 4 kapsle. Dávku lze znovu upravit, pokud to bude vaše nálada umožňovat.

Neužívejte tento přípravek v těhotenství a při kojení.

Informace k vašemu životnímu postoji: Žádný člověk není perfektní a i vy smíte dělat chyby. Zkuste využít svých chyb k tomu, abyste se poučili a udělali příště věci lépe. Zkuste vidět těžkou situaci vždy z pozitivní stránky (pokud je to možné). Akceptujte vlastní hranice a hranice ostatních. Pečujte o svoje partnerství a svoje kamarádství a buďte si vědomi toho, že „vynaložená práce“ je v tomto ohledu dobrou investicí. Neplýtvejte svou energií kvůli věcem nebo úmyslům, které nemůžete svými zkušenostmi sami ovlivnit. Když narazíte na své hranice, stanovte si priority, sestavte si písemný plán, abyste využili svůj čas optimálně, a naplánujte si také čas pro odpočinek.

Složení: Mamuiy Seed (Mucuna pruriens) je název rostliny Vitaminy, stopové prvky, sekundární rostlinné látky, omega-3 mastné kyseliny a L-Carnitin

Použití
Poskytuje velmi mnoho energie, aktivuje obnovu buněk, působí proti alergiím, podporuje spalování tuků, působí proti stárnutí, čistí krev a o obsažené látce Camellia sinensis se tvrdí, že by měla dokonce bránit růstu rakovinových buněk.

Užívání: ráno 2 kapsle zapít dostatečně vodou, podle potřeby můžete zvíšit dávku až na 4 kapsle denně. A podle potřeby dávku zase snižovat.

Vedlejší účinky: nejsou žádné známé. Nedoporučuje se brát v těhotenství a době kojení.

Původ: Thajland

Total Reviews: 0
Average Rating: 0
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0

    See all 0 customer reviews.

    ×

    TOP