Kategorie

×
 x 

košík je prázdný
PDFTisk

Tumex - 30 kapslí

100% přírodní anoretikum, jedinečný účinek, kapsle se rozpouští v žaludku a může pojmout až stonásobné množství tekutiny své vlastní váhy.
479,00 Kč
31,34 Kč
Vč. 7% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
×
Packung
Popis

S rostlinným produktem Tumex zhubnete a dosáhnete úbytku hmotnosti díky 100% přírodnímu anoretiku a jedinečnému účinku. Kapsle se rozpouští v žaludku a může pojmout až stonásobné množství tekutiny své vlastní váhy. Pocit sytosti se dostaví rychleji, protože žaludek zpracovává bezkalorickou rostlinu. Váš pocit hladu zmizí a kromě toho je rostlina bohatá také na vlákninu a stimuluje činnost střev.

Použití
Pokud chcete TUMEX používat pro snížení hmotnosti, jde to jistě také bez sportu, ale pro optimální úspěch vám doporučujeme: Pijte hodně vody, stravujte se takzvaně low carb (málo sacharidů) a sportujte.

Složení
150 mg v jedné veganské kapsli z rýžové mouky: 100% Amorphophallus Konjac

Užívání: podle potřeby, 30 až 45 minut před každým jídlem, 1-3 kapsle zapít dostatečně vodou

Vedlejší účinky: nejsou žádné známé

Původ: Thajland

 

Tumex - 30 kapslí
Total Reviews: 2
Average Rating: 5
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
 • Tumex - 30 kapslí
  5

  O víkendu jsme s dětmi pekli první cukroví. Odolala jsem. Jen jsem ochutnala, ale nepřežrala se. V tomto mi Tumex velmi pomáhá.
  Brno - Czech Republic
 • Tumex - 30 kapslí
  5

  Už léta se snažím zhubnout . Celý den se držím ale večer neodolám sladkému. Jediné, co mi opravdu pomohlo, jsou tyto bylinky. Pro mne úplný zázrak .
  Louny - Czech Republic

See all 2 customer reviews.

×

TOP