Kategorie

×
 x 

košík je prázdný
PDFTisk

Watex - 30 kapslí

Silně odvodňuje, snižuje hladinu cukru v krvi při diabetu 2. typu, zabraňuje tvorbě ledvinového písku, vyplavuje ho a může zabránit také tvorbě dalších ledvinových kamenů. Odvodňuje a snižuje krevní tlak. Urikosurický a urikostatický. Proto je možné ho užívat také dlouhodobě jako prevenci proti dně. Je všeobecně známo, že čistí moč a krev.
479,00 Kč
31,34 Kč
Vč. 7% DPH bez poštovného

Dodací lhůta: 4-7 pracovnících dnů
×
Packung
Popis

Květy Orthosiphon aristatus se v thajské medicíně používají již tisíce let při onemocněních močových cest, obezitě, břišní vodnatelnosti, dně a cukrovce. Díky pozoruhodnému odvodňovacímu účinku se tato rostlina objevuje také stále častěji v článcích o úbytku váhy. Zvláště ženy oceňují pozitivní účinek štíhlejších nohou.

Složení: 150 mg v jedné veganské kapsli z rýžové mouky: 100% čistá Orthosiphon aristatus

Použití
Pomoc při akutních a chronických onemocněních močových cest a také při zvýšeném příjmu tekutin při odvodňovací terapii a při onemocněních ledvin. Nehrozí žádné riziko vyplavení draslíku nebo jiných
minerálů jako v případě farmaceutických diuretik (diuretika šetřící draslík i působící ve vzestupném raménku Henleovy kličky). Přípravek lze použít také při ascitu (břišní vodnatelnosti) nebo při výskytu vody v nohou. Předem musíme bezpodmínečně vědět, o jaké onemocnění se jedná

Užívání: podle potřeby, 3 x denně před jídlem zapít 1 kapsli dostatečně vodou

Vedlejší účinky: nejsou žádné známé

Původ: Thajland

Watex - 30 kapslí
Total Reviews: 2
Average Rating: 5
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
 • Watex - 30 kapslí
  4

  Jsem letuška a posledni dva roky mi začaly velmi otékat nohy. Od té doby, co užívám Watex, moje problémy zmizely a dokonce mám diky úbytku vody o 2kg méně.
  Praha - Czech Republic
 • Watex - 30 kapslí
  5

  Už jsem zkoušela hodně věcí na odvodnění, vše přírodního původu, ale Watex je nejlepší.
  České Budějovice - Czech Republic

See all 2 customer reviews.

×

TOP